China-Service
Ремонт комп'ютерів - це складний процес, що вимагає не тільки досвіду і кваліфікації інженерів, а й наявності дорогого ремонтного та діагностичного обладнання. China-Service володіє і тим і іншим. Наші інженери з легкістю справляються навіть з найскладнішими несправностями в ПК. Відновлення після попадання вологи, заміна південного та північного мостів, заміна відеочіпа, відновлення ланцюгів живлення, заміна матриць і клавіатур - ось не повний список робіт, які проводяться в нашому сервісному центрі.
Нижче наведено детальний список стандартних робіт разом з орієнтовними цінами. Для більш точного визначення вартості ремонту привозьте свій ноутбук до нас на діагностику або передзвоніть нашим менеджерам і вони з радістю вас проконсультують.

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків

China-Service виконує професійний ремонт планшетів будь-яких виробників і будь-якої складності. У нас ви зможете замінити сенсорний екран або матрицю, поміняти акумуляторну батарею або роз'єм зарядки, відремонтувати планшет після виходу з ладу програмного забезпечення або відновити після невдалого ремонту в інших СЦ. Наші інженери беруться навіть за найскладніші випадки.
Нижче представлений детальний перелік послуг по ремонту планшетних ПК, які виконує наш сервісний центр, та їх орієнтовна вартість. Для більш детальної інформації звертайтесь до наших менеджерів по телефону або привозите свій пристрій на діагностику.

Ремонт планшетних ПК

Made on
Tilda