China-Service

Ремонт навушників, смарт-годинників, фітнес браслетів та іншої дрібної техніки

Здавалося б, що може виходити з ладу в простих навушниках, і взагалі, чи є сенс в їх ремонті? Звичайно ж є, адже сьогодні все більшу і більшу популярність набувають бездротові Bluetooth гарнітури, вартість яких, іноді, перевищує вартість телефону. Та й провідні гарнітури можуть похвалитися високими прайсами і їх ремонт обійдеться значно дешевше, ніж придбання нової якісної пари навушників.
Поширеними поломками для Bluetooth гарнітур є вихід з ладу батареї, потрапляння води і механічні пошкодження. Найпоширенішими несправностями для дротових навушників є поломки штекера Міні-джек, обрив проводу і вихід з ладу динаміків.
Окремо варто відзначити бездротові акустичні системи й Bluetooth колонки, у яких теж є ряд несправностей, які потребують професійного підходу до усунення.
Фахівці China-Service мають величезний досвід в роботі з різного роду гарнітурами і можуть здійснити навіть найскладніші ремонти.
Наш сервісний центр здійснює якісний ремонт розумних годинників практично будь-яких виробників - від Apple Watch і Samsung Gear до дитячих GPS-трекерів маловідомих китайських виробників.
У нас ви можете зробити заміну сенсорного екрану або дисплея, акумуляторної батареї, мікрофонів, динаміків, чистку після потрапляння вологи або програмне відновлення своїх розумних речей.
Якщо в списку брендів, які ми обслуговуємо ви не знайшли виробника свого смарт пристрою, просто зателефонуйте нашим консультантам і вони обов'язково знайдуть можливість вам допомогти.
Made on
Tilda