China-Service
Професійне обслуговування роботів-пилососів
Роботи-пилососи - специфічні пристрої, ремонтом яких займається дуже мала кількість сервісних центрів. China-Service має величезну кількість успішних кейсів з відновлення роботів-пилососів. Наші інженери проводять заміни акумуляторних батарей, ремонт лідарів, відновлення турбін, а також програмні ремонти включаючи мовну адаптацію.
Нижче представлені орієнтовні ціни на ремонтні роботи. Кінцева вартість залежить від моделі пристрою, типу несправності і визначається в процесі діагностики.
Часті несправності роботів-пилососів
 • Поломка лазерного далекоміра (лідара)
  Робот стоїть на місці, видає помилку №1, №21 - Лідар не обертається
 • Несправність турбіни
  Під час роботи пилососа чути нехарактерний звук. Можливий неприємний запах горілого пластику. Іноді видає помилку №18. Прибирання стає неякісним.
 • Пилосос не заряджається
  При зарядці робот періодично з'їжджає з базової станції, заряд акумулятора не набирається, видає помилку №12, №13, №14
 • Проблема з колесами
  Робот обертається на місці, періодично видає помилку №3, №7
 • Проблема з сенсорами
  В залежності від того, які сенсори вийшли з ладу, пилосос може бути дезорієнтований, або взагалі не запускатися. Для подібних ремонтів необхідна більш глибока діагностика. Можливі помилки №4, №15, №16
 • Потрапляння вологи
  Дана несправність вимагає негайної професійної допомоги, так як рідина досить швидко може пошкодити електронні компоненти робота. Ні в якому разі не намагайтеся заряджати або включати пристрій!
Ось не повний список поломок сучасних роботів-пилососів, які виникають в процесі експлуатації і можуть бути виправлені в нашому Сервісному Центрі. Ознайомитися з процесом ремонту, а також довідатися багато інших цікавих фактів про роботів-пилососах ви можете на нашому YouTube-каналі
Прайс-лист на ремонтні роботи
Швидка консультація
Ваш домашній улюбленець перестав працювати і ви не знаєте що з ним?
Замовте швидку консультацію і ми допоможемо розібратися в ситуації.
Made on
Tilda